לבחור איפור כלות

עוד גורם שיכול בהחלט להכריע את הבחירה בסטודיו של איפור כלות הוא הנוחות. כשאתן יוצרות קשר עם הסטודיו, כדאי לברר האם אתן צריכות להגיע עד לסטודיו כדי לעבור את האיפור, או שניתן לעבור את האיפור בבית. לרוב יום החתונה עצמו הוא גם כך מלא בהמון סידורים. יש כלות שמעדיפות לבצע כמה שיותר סידורים בבית, ויש את אלו שדווקא אוהבות לנדוד בין המקומות – חישבו מה אתן מעדיפות ותדעו לבחור נכון סטודיו של איפור כלות. חשוב גם לבדוק את הניסיון הקודם של המאפרים, וכמובן לבדוק את טיב הקשר שלכם. איפור כלות מוצלח, הוא כזה שנעשה תוך כדי יצירת קשר אישי וחיובי עם המאפרים, דבר שיכול להיות חשוב מאד ביום החתונה שלך, שהוא מעט מלחיץ.

תסרוקות כלה

עוד קצת טיפים על איפור כלות

למרות שתמיד נלך אל סטודיו שיבצע עבורנו איפור כלות איכותי, חשוב שגם בזמן החתונה תהיו תמיד מוכנות לכל מצב שבו תצטרכו לתקן בצורה קלה את האיפור מהסיבות שציינו קודם. בפרט נושא הדמעות – שכן אם אתן מתרגשות במיוחד חשוב שלאחר מכן תתקנו את האיפור. לכן, אחרי שעשיתן איפור כלות ביום החתונה, כדאי להצטייד גם בספוגית מיוחדת שיכולה לספוג את הנוזלים על הפנים. את הספוגית את יכולה להפקיד אצל אמא שלך, אחותך או אצל חברה טובה.
כך גם אם יש צורך לתקן את האיפור בזמן החתונה עצמה, תמיד יהיו לך את האמצעים לבצע את התיקונים במהירות ובפרטיות למשך מספר שניות, ואז תוכלי לחזור במהירות לחוגגים שלך, כשעל הפנים של יש איפור כלות מקסים וייחודי.

תסרוקות ערב