גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

0
תשלומים ללא ריבית!
0
שנות אחריות על האלומיניום!
0
שנות אחריות על הצבע!

גדרות אלומיניום דגמים 2023 במבצע !

  • המחיר כולל התקנה
  • המחיר כולל צבע לבחירתך
  • המחיר אינו כולל מע"מ

רוצים לקבל את הגדר מהר ??

צבעים זמינים במלאי לבחירתך

מצגת1

זה הזמן שלך לקבל החלטה מעולה

לידר

שנשדרג לך את הנכס?

קליק והצוות המקצועי שלנו יעשה לך סדר ❤️

🔒 טופס מאובטח, הפרטים שלך שמורים איתנו 🔒

ההדמיות שלנו עושות את ההבדל!

כל לקוח מקבל אצלנו הדמיה ללא עלות כדי שהוא ידע בדיוק איך תיראה הפרגולה למרפסת שלו עוד בטרם חתכנו את פרופיל האלומיניום הראשון!

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית – כל מה שרציתם לדעת

בחירה של גדרות לבית ולעסק עלולה להיות בחירה מורכבת עבור אלו אשר אינם מגיעים מהתחום, בין אם מתלווה הצורך להכיר את איכות הגדרות, אילו טיפים חשוב לזכור בזמן הרכבה עצמית ועוד נקודות ומאפיינים שיחסכו זמן וכסף. ובשל כך בשורות הבאות ניתן יהיה למצוא מידע רלוונטי ועדכני, אשר יקיף לא רק את איכות הגדרות, אלא גם את הטיפים שיעזרו להפוך את ההתקנה להרבה יותר פשוטה ומהירה. 

דרישות והתאמה

בכל הקשור להתקנה של גדרות אלומיניום בהרכבה עצמית יש לקבוע את מטרות השימוש,  , בין אם זה למען אבטחה, פרטיות או שיפור הנראות החזותית של הנכס העסק או הדירה ועוד. בשל כך מומלץ לבצע הערכה של גובה, סגנון מתאים למבנה הקיים וכמובן תכונות רצויות כמו עמידות למים, חיפויים ועוד.  יחד עם כל אלו חשוב גם לקחת בחשבון טעם אישי אשר יכלול, בחירת צבע, אלמנטים עיצובים ותכונות נוספות כמו שערים או עמודים דקורטיביים 

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית
גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

תוכן עניינים

להתקין לבד

התקנה נכונה היא חיונית להבטחת היציבות ואריכות הימים של גדרות אלומיניום, בשל כך לפני תחילת תהליך ההרכבה, יש להכיר את הטיפים הבאים. הראשון הוא להכיר את הוראות היצרן ולפעול לפיהן בקפדנות. שכן התקנה של גדרות אלמוניום נעשית בצורה תהליכית שלב אחר שלב ובאמצעות כלים מתאימים ואמצעי זהירות. לכן חשוב גם לבצע הכנה מקדימה אשר ניקוי של האזור בו תותקן הגדר, יחד עם בדיקה שהקרקע ישרה וללא מכשולים. יחד עם כל כלו מומלץ גם לסמן את הגבולות או מכשולים אפשריים שעלולים להפריע בזמן ההתקנה.

יתרונות של גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

גדרות אלומיניום מציעות מגוון יתרונות ייחודיים שהופכים אותן לבחירה פופולרית בקרב בעלי בתים ועסקים כאחד היתרון הראשון הוא ללא ספק העמידות, כאשר גדרות אלומיניום עמידות בפני חלודה, קורוזיה ודהייה, מה שהופך אותן לאפשרות לאורך זמן. יתרון נוסף הוא כמובן תחזוקה מינימלית, כאשר גדרות אלומיניום דורשים תחזוקה מינימלית, ומבטלים את הצורך בצבע בסוף כל שנה. כמו כן יתרון לא פחות חשוב הוא זמינות העיצוב, כאשר גדרות אלומיניום זמינות במגוון רחב של סגנונות, צבעים וגימורים משתנים, מה שמאפשר בחירה בעיצוב תואם לאסתטיקה והעיצוב של הנכס ומשפר את העיצוב פלאים.

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג הפרופילים של הגדר. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-540 ₪ למ"ר + מע"מ.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס.

ניתן להכין מגוון רחב של גדרות ולהתאים את גודל הגדר ואת צורתה לכל מרפסת או גינה. נוכל להכין לכם הדמייה ללא תשלום ואף לקחת מידות במקום.

אנו עובדים עם האלומיניום הטוב בישראל, והוא מגיעה עם אחריות מלאה! הפרופיל שלנו עבה פי 2 מהמתחרים, דבר שמקנה שקט נפשי ועמידות לשנים רבות!

השירות זו האמנות האמיתית שלנו

נכון, כשמזמינים פרגולה או גדר לגינה יש לנו המון שאלות, ולא לכולם יש סבלנות לענות לנו עליהן. אצלנו בחושן אנחנו חיים ונושמים אנשים, ורק אח"כ אלומיניום. אז אם יש לכם שאלה, פשוט תתקשרו אלינו, אפילו עכשיו!

a8b09342 dooter pettern 1
הצוות של חושן
דילוג לתוכן