גדרות אלומיניום
עמידות ל-30 שנה

0
תשלומים ללא ריבית!
0
שנות אחריות על האלומיניום!
0
שנות אחריות על הצבע!

גדרות אלומיניום כולל מחירים

גדרות אלומיניום

חושן 1000

 •  עובי אלומיניום 2 מ"מ
 • פרופיל 130 *40  או 100 *40
 • צבע בתנור לבחירת הלקוח
 • רפרפות אלומיניום 20*70 מקבילית
 • כולל התקנה סטנדרטית

WhatsApp Image 2020 11 21 at 09.59.47

חושן 1000 תלויה

 •  עובי אלומיניום 2 מ"מ
 • פרופיל 130 *40  או 100 *40
 • צבע בתנור לבחירת הלקוח
 • רפרפות אלומיניום 20*70 מקבילית
 • כולל התקנה סטנדרטית

פרגולה למרפסת

חושן 1500 הייטק

 •  עובי אלומיניום 2 מ"מ
 • פרופיל 130 *40
 • צבע בתנור לבחירת הלקוח
 • רפרפות אלומיניום 20*70 מקבילית
 • כולל התקנה סטנדרטית

 • המחיר כולל התקנה
 • המחיר כולל צבע לבחירתך
 • המחיר אינו כולל מע"מ

צבעים זמינים לבחירתך

מצגת1

זה הזמן שלך לקבל החלטה מעולה

לידר

שנשדרג לך את הנכס?

קליק והצוות המקצועי שלנו יעשה לך סדר ❤️

🔒 טופס מאובטח, הפרטים שלך שמורים איתנו 🔒

המלצות

מה הלקוחות אומרים עלינו

ההדמיות שלנו עושות את ההבדל!

כל לקוח מקבל אצלנו הדמיה ללא עלות כדי שהוא ידע בדיוק איך תיראה הפרגולה למרפסת שלו עוד בטרם חתכנו את פרופיל האלומיניום הראשון!

גדרות אלומיניום

מעוניינים במידע על גדרות ? במאמר זה תוכלו להשיג את כל המידע המבוקש אודות אמצעי הגנה זה. גדרות הן אמצעי הגנה מבוקש עבור שטחים פתוחים גדולים כמו חוות, ומגרשים פרטיים. גדרות רבות יכולות להיות משולבות עם אמצעי אבטחה ומיגון אלקטרוניים המאפשרים לזהות חדירה ולאתר את גורמי הפריצה מהר.

יש לציין כי במערכות אלו יש שני סוגים של נתקים לשם הגנה על הגדר: מפגע מזג אוויר, או ניסיון פריצה.

ברבים מן המקרים המערכת תדווח לכם שהיה ניסיון פריצה מבלי שראיתם את הפורץ: שלא יהיה לכם ספק – זו לא תקלה: היה אצלכם פורץ, אך מטרתו לא הייתה לפרוץ כרגע. בשלב זה, הוא בודק את מהירות התגובה שלכם, ובמידה ואתם גרים במושב עם אבטחה – את מהירות התגובה של הרבש"ץ שלכם. לאחר שהאחרון ימליץ לכם לתקן את הגדר ולא יבוא לעזרכם יותר, אז יממשו הפורצים את זממם. לכן, אנו ממליצים לא להסתפק רק במערכות אבטחה ומיגון אלא להציב גם מצלמות על הגדר אשר יתעדו בוידאו את אותו פורץ על מנת שתוכל לפנות למשטרה בעניינו. במאמר זה תוכלו לקבל הדרכה קצרה על איתור גדרות והתקנת מערכת אבטחה עליהן:

בצעו סקר שוק אודות גדרות אלומיניום

חשוב לבצע את סקר השוק באינטרנט לדלית תוצאו מקסימלית בזמן קצר. יש לאסוף כמה שיותר תוצאות ולכתוב אותן על גבי מסמך מרוכז אשר יכלול את שמות דגמי הגדרות, מספר הטלפון של הספק שלהן, ושם הספק. יש להכין רשימה גדולה ככל האפשר של גדרות.

התחקו אחר קרובים ומכרים שרכשו גדרות לשטחים שלהם

חשוב לשאול אותם על הדגמים שהם רכשו, ולספק לכם מידע על דגמים נוספים של גדרות עץ, אלומיניום, ברזל ועוד. יש לאסוף את המידע על גבי מסמך מסוגר ולשמור אותו. כך תוכלו להגדיל את מרחב המדגם שלכם ביחס לשלב הקודם.

התעניינו בפורומים מקוונים באינטרנט

חשוב לבדוק בפורומים אלו את כל המידע המבוקש על ביקורת בנושא גדרות. ככל שתתעמקו יותר בכתוב בפורומים אלו תוכלו לדעת אלו גדרות נחשבות לחזקות ועמידות במיוחד, ולהמשיך להתעניין בהן בלבד.

עיינו בחומר כתוב אודות גדרות

שלב זה יאפשר לכם לדעת כיצד לתחזק גדרות בהליך שוטף ואלו אמצעי אבטחה ומיגון יש להתקין עליהן. כמו כן תוכלו לקבל מידע על צוותים מיוחדים לייעוץ והתקנת הגלאים על מנת לאפשר לכם ליהנות מאבטחה סביב הגדר כל העת.

גדרות אלומיניום
גדרות אלומיניום

תוכן עניינים

סוגי גדרות

יש הרבה סוגים של גדרות לגינה. יש גדרות העשויות מעץ, מברזל מבמבוק, פלסטיק, אלומיניום, ברזל ואפילו מאבן.  חשוב להתאים גדרות למראה הכללי של הבית והחצר. אם יש לכם פרגולות מעץ, חשוב כי הגדר תהיה עשויה מעץ.  יש כאמור גדרות לגינה העשויות מאבן או בטון, המראה הזה הוא בנאלי ומיושן מעט, ואפילו בעל מראה קר, ניתן לגרום לגדר העשויה מאבן או בטון להיראות חמה יותר באמצעות הוספה של גדר מעץ או גדר אלומיניום על מנת להקנות לגדרות הללו מראה עיצובי ומיוחד יותר. יש אנשים ששומרים בקנאות על ביתם ופרטיותם, ואנשים אלה בדרך כלל יאהבו גדרות שיהיו גבוהות וצפופות יותר ובהרבה מקרים אפילו אטומות.

היתרונות והחסרונות בגדרות מעץ

יש הרבה שאוהבים את המראה המיוחד והכפרי של גדרות מעץ. יש לציין, כי גדרות מעץ דורשות חידוש ותחזוקה. מי שיש לו זמן יוכל להתעסק עם הצביעה והחומרים המיוחדים שיש לצבוע את הגדרות העשויות מעץ. לכל אחד יש את הטעם והשיקול שלו בבחירה של גדרות לחצר, גדרות העשויות מאלומיניום, הם הגדרות הכי פופולריות שמחזיקות הרבה שנים מעמד. ניתן לשלב את גדרות האלומיניום עם חומרים אחרים כמו זכוכית, עץ ועוד. גם הסביבה בה אתם גרים, חשובה לבחירה של החומר ממנו יהיו עשויות הגדרות שלכם, הכוונה היא למשל אם  אתם גרים באזור סואן, חשוב כי הגדר שאתם מעוניינים לבנות, תהיה מבודדת מרעשים חיצוניים כמו תנועה רבה בכביש הסמוך לביתכם.

גדרות מבטון – האידיאליות לבידוד מרעשים

מי שגר באזור סואן, ויש לו בית פרטי, יהיה חייב לבודד את הרעש החיצוני, באמצעות בנייה של גדר העשויה מבטון. גם גדרות צפופות יוכלו לבודד מרעש אך גדרות הבטון מבודדות רעש סואן יותר. על מנת להתאים את סוג הגדר, ואם במיוחד אין לכם מושג איזו גדר תוכל להתאים לכם, חשוב כי תתייעצו עם בעלי מקצוע בתחום הגדרות שיוכלו לייעץ ולהתאים לכם את הגדר הכי מתאימה. מבחינת המחיר, יש לוודא ולברר את המחירים, לפחות אצל כמה בעלי מקצוע ואף לבקש לראות בתים בהם אותן חברות או בעלי מקצוע התקינו את הגדרות הללו.

גדרות אלומיניום – גם יפות וגם עמידות

כיום, נהוג לגדר בגדרות אלומיניום שכן הן למעשה בעלות המראה היפה ביותר- הן בעלות מראה אלגנטי, מכובד ואף יוקרתי והן גם עמידות בפני מפגעי מזג אוויר, וכן מפני כובד.

גדרות אלומיניום יכולות להתאים לבתים פרטיים או לבנייינים והן הרבה יותר מומלצות מאשר גדרות ברזל או פלסטיק. גדרות אלומיניום לא מחלידות או סובלות מבלאי כמו שיתר הגדרות סובלות ומחזיקות מעמד להרבה שנים. שלא כמו גדרות פלסטיק, גדרות אלומיניום הן איכותיות ולא נשברות.

גדרות אלומיניום הן הבחירה הנכונה ביותר להרגשה בטוחה, לפרטיות, לחוצץ. הן לא כבדות ועבות כמו גדרות בטון והן לא דקות ולא בטיחותיות כמו גדרות פלסטיק. העלות אמנם גבוהה יותר מגדרות פלסטיק אבל היתרונות בגדרות אלומיניום גבוהות יותר כיוון שהן מחזיקות מעמד, לא נסדקות ונשברות תחת מפגעי מזג האויר. גדרות אלומיניום הן הבחירה האולטימטיבית לגדרות אמינות ויעילות.

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג הפרופילים של הגדר. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-540 ₪ למ"ר + מע"מ.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס.

ניתן להכין מגוון רחב של גדרות ולהתאים את גודל הגדר ואת צורתה לכל מרפסת או גינה. נוכל להכין לכם הדמייה ללא תשלום ואף לקחת מידות במקום.

אנו עובדים עם האלומיניום הטוב בישראל, והוא מגיעה עם אחריות מלאה! הפרופיל שלנו עבה פי 2 מהמתחרים, דבר שמקנה שקט נפשי ועמידות לשנים רבות!

השירות זו האמנות האמיתית שלנו

נכון, כשמזמינים פרגולה או גדר לגינה יש לנו המון שאלות, ולא לכולם יש סבלנות לענות לנו עליהן. אצלנו בחושן אנחנו חיים ונושמים אנשים, ורק אח"כ אלומיניום. אז אם יש לכם שאלה, פשוט תתקשרו אלינו, אפילו עכשיו!

a8b09342 dooter pettern 1
הצוות של חושן
דילוג לתוכן