גדרות אלומיניום
עמידות ל-30 שנה

0
תשלומים ללא ריבית!
0
שנות אחריות על האלומיניום!
0
שנות אחריות על הצבע!

גדרות אלומיניום דגמים 2023 במבצע !

  • המחיר כולל התקנה
  • המחיר כולל צבע לבחירתך
  • המחיר אינו כולל מע"מ

רוצים לקבל את הגדר מהר ??

צבעים זמינים במלאי לבחירתך

מצגת1

זה הזמן שלך לקבל החלטה מעולה

לידר

שנשדרג לך את הנכס?

קליק והצוות המקצועי שלנו יעשה לך סדר ❤️

🔒 טופס מאובטח, הפרטים שלך שמורים איתנו 🔒

המלצות

מה הלקוחות אומרים עלינו

ההדמיות שלנו עושות את ההבדל!

כל לקוח מקבל אצלנו הדמיה ללא עלות כדי שהוא ידע בדיוק איך תיראה הפרגולה למרפסת שלו עוד בטרם חתכנו את פרופיל האלומיניום הראשון!

כל אחד ואחת מכם אוהבים את המרחב הפרטי שלכם, ואם רק היתה לכם דרך כלשהי להקיף את עצמכם באלמנט מסוים ששומר על המרחב הפרטי שלכם בחיי היום יום – אין לנו ספק שאחוז גבוה מכם היו בוחרים לרכוש אותו במהירות הבזק. עד שיהיה אלמנט שכזה, בינתיים אתם יכולים להגן על המרחבים החשובים לכם בכל הנוגע לבית שלכם, למשרד שלכם, לשטח פרטי שלכם כמו פרדס או חצר, למשל, ועוד. על ידי גדרות אלומיניום אתם יכולים לספק את ההגנה הנדרשת הזו לכל שטח שרק תבקשו, ובלבד שתבחרו בגדרות איכותיות מספיק, שיכולות לעמוד בסטנדרטים קשיחים של אבטחה, נראות ועמידות לטווח הארוך.

גדרות אלומיניום

מעוניינים במידע על גדרות אלומיניום? במאמר זה תוכלו להשיג את כל המידע המבוקש אודות אמצעי הגנה זה. גדרות הן אמצעי הגנה מבוקש עבור שטחים פתוחים גדולים כמו חוות, ומגרשים פרטיים. גדרות רבות יכולות להיות משולבות עם אמצעי אבטחה ומיגון אלקטרוניים המאפשרים לזהות חדירה ולאתר את גורמי הפריצה מהר.

היום כבר ברור לאנשים רבים שממש כמו דלתות – גם גדרות הן דבר פריץ. הפורצים של היום עובדים בתחכום גדול, שכולל מציאת פרצות אבטחה ושכלול שיטות הפריצה שלהם. היום הפריצות הן שקטות יותר ופשוטות יותר, ולכן גדרות אלומיניום חזקות יכולות להוות פתרון מצוין לעניין. תוסיפו לכך את אמצעי האבטחה שעליהם התחלנו לדבר – והנה לכם מתכון מושלם בדרך להגנה על השטח הכי חשוב לכם.

יש לציין כי במערכות אלו יש שני סוגים של נתקים לשם הגנה על הגדר: מפגע מזג אוויר, או ניסיון פריצה.

ברבים מן המקרים המערכת תדווח לכם שהיה ניסיון פריצה מבלי שראיתם את הפורץ: שלא יהיה לכם ספק – זו לא תקלה: היה אצלכם פורץ, אך מטרתו לא הייתה לפרוץ כרגע. בשלב זה, הוא בודק את מהירות התגובה שלכם, ובמידה ואתם גרים במושב עם אבטחה – את מהירות התגובה של הרבש"ץ שלכם. לאחר שהאחרון ימליץ לכם לתקן את הגדר ולא יבוא לעזרכם יותר, אז יממשו הפורצים את זממם. לכן, אנו ממליצים לא להסתפק רק במערכות אבטחה ומיגון אלא להציב גם מצלמות על הגדר אשר יתעדו בוידאו את אותו פורץ על מנת שתוכל לפנות למשטרה בעניינו. במאמר זה תוכלו לקבל הדרכה קצרה על איתור גדרות והתקנת מערכת אבטחה עליהן:

בחירת גדרות אלומיניום – לא עניין של שליפה מן השרוול

יש כל מיני דברים בחיים שאתם בוודאי בוחרים בצורה אקראית. למשל, יכול מאוד להיות שתסתובבו לכם בשוק כלשהו, ופתאום תראו איזשהו חפץ שמוצא חן בעיניכם, ופשוט תחליטו לרכוש אותו בספונטניות, מבלי לבצע יותר מדי בדיקות מקיפות לגביו. מדובר כאן על חפצים יום יומיים שיכולים לשמש אתכם, ושבמקרה הכי גרוע, אם הם לא יוכיחו את עצמם מבחינת האיכות – לא ייגרם לכם נזק גדול או אפילו לא ייגרם לכם נזק כלל.

לעומת זאת, בכל הנוגע בבחירת גדרות אלומיניום, מדובר על סיפור שפועל בצורה שונה לחלוטין. הצבת גדרות אלומיניום שיגנו על שטחים שחשובים ויקרים לכם היא לגמרי ביג דיל, שאתם צריכים לתת לו את תשומת הלב המלאה ולא להקל בו ראש. בואו נבין יחד איך אתם יכולים לבחור גדרות אלומיניום שיוכלו לענות על הצרכים שלכם בצורה לא פחות ממושלמת, ויספקו לכם את ההגנה שלה אתם זקוקים מדי יום ומדי לילה.

בצעו סקר שוק אודות גדרות אלומיניום

חשוב לבצע את סקר השוק באינטרנט לדלית תוצאו מקסימלית בזמן קצר. יש לאסוף כמה שיותר תוצאות ולכתוב אותן על גבי מסמך מרוכז אשר יכלול את שמות דגמי הגדרות, מספר הטלפון של הספק שלהן, ושם הספק. יש להכין רשימה גדולה ככל האפשר של גדרות.

סקר שוק כזה יוכל להראות לכם את הנתונים השונים בין חברה לחברה, ולשקף לכם את תמונת המצב הרלוונטית בין החברות השונות שמספקות גדרות אלומיניום. מדובר כאן על סקר מקיף, שכולל מגוון קריטריונים שיכולים לעזור לכם לעשות בחירה שלא תצטרכו להתחרט עליה בעתיד. הנה כמה קריטריונים שחשוב לקחת בחשבון, ולבדוק אותם לעומק ובצורה כמה שיותר קפדנית:

  1. ותק וניסיון – אחד הדברים שיכולים להעיד בצורה הברורה ביותר על המקצועיות של החברה הוא הוותק והניסיון שלה בשוק. במרבית מהמקרים, וותק וניסיון רבי שנים יעידו על מקצועיות רבה, שכן החברה כבר התנסתה במגוון רחב של מקרים, ועצם היותה עדיין פעילה בשוק גם מעידה על לקוחות רבים שעברו תחת רביה ויצאו מרוצים.
  2. מחירים – כל חברה מחזיקה במחירון אחר באשר לייצור והתקנה של גדרות אלומיניום. השוואת מחירים יכולה לסייע לכם להבין איזו חברה לוקחת מחירים גבוהים מדי, איזו מהן גובה מחירים נמוכים מדי, ואיזו חברה שומרת על מחירון עם מחירים ממוצעים שמעידים על עבודה הוגנת ומקצועית. כמובן שהמחירונים לא בהכרח יעידו על איכות המוצר, אבל חשוב לבדוק גם את הנושא הזה רגע לפני שיוצאים לדרך.
  3. המלצות מחברים ומבני משפחה – סימנתם חברה מסוימת שמייצרת ומתקינה גדרות אלומיניום? מעולה! נסו לברר עם האנשים שאתם הכי סומכים עליהם האם יצא להם לשמוע על החברה או להתנסות בעבודה משותפת איתה. ככל שתוכלו להבטיח מראש שיש אנשים שכבר יצאו מרוצים מהעבודה המשותפת עם החברה, כך תוכלו לצאת לדרך בראש שקט ורגוע.
  4. זמינות – קיימות חברות שיוכלו לבצע את כל המדידות, הייצור וההתקנה של גדרות אלומיניום בצורה מהירה וטובה, לעומת חברות שיגרמו לכם להמתין במשך תקופה ארוכה מאוד עד שהגדר אכן תותקן סביב השטח שלכם. חשוב לוודא שאתם יוצאים לדרך עם חברה שיכולה לספק לכם שירות טוב וזמין, ולא תגרום לכם להיכנס לסיפור של חודשים ארוכים – אין כל סיבה שכך זה יהיה.
  5. שירותיות – תודעת שירות היא אחד המאפיינים שצריכים ללוות כל עסק באשר הוא, ובלעדיה כל העבודה עם החברה תהיה פשוט מייגעת ולא נעימה. בדקו כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם החברה שאתם מקבלים שירות נעים, אדיב וסבלני, שאתם מוזמנים לשאול כל שאלה ולקבל תשובה בנועם, ושאף אחד לא ממהר אתכם לחתום על הזמנת העבודה בלי שאתם מקבלים מענה מלא לכל מה שיש לכם לשאול. רק שירות כזה, שנעשה מתוך רצון לסייע עד כמה שניתן ללקוח, הוא שירות שניתן לסמוך עליו ביציאה לדרך.

התחקו אחר קרובים ומכרים שרכשו גדרות לשטחים שלהם

חשוב לשאול אותם על הדגמים שהם רכשו, ולספק לכם מידע על דגמים נוספים של גדרות עץ, אלומיניום, ברזל ועוד. יש לאסוף את המידע על גבי מסמך מסוגר ולשמור אותו. כך תוכלו להגדיל את מרחב המדגם שלכם ביחס לשלב הקודם. גם אם לא מדובר בחברים או בבני משפחה, לפעמים שכן קרוב או אפילו אדם זר שתשאלו אותו על הגדר שלו ישמחו לחלוק איתכם מהידע הקודם שלהם, במטרה לחסוך להם כאבי ראש גדולים בהמשך. בסופו של דבר, מדובר כאן על מעגל של "תן וקח" – יום אחד אתם מבקשים עצה ומקבלים אותה, ויום אחר אתם תהיו אלו שאותו שכן ישמח להיעזר בו.

התעניינו בפורומים מקוונים באינטרנט

חשוב לבדוק בפורומים אלו את כל המידע המבוקש על ביקורת בנושא גדרות. ככל שתתעמקו יותר בכתוב בפורומים אלו תוכלו לדעת אלו גדרות נחשבות לחזקות ועמידות במיוחד, ולהמשיך להתעניין בהן בלבד. חשוב לציין שקיימים פורומים גדולים ואמינים שניתן לסמוך עליהם, לעומת פורומים קטנים ונישתיים יותר שיתבססו, בהרבה מקרים, על פרסומות או פרסומים של מקורבים לחברות השונות. בדקו שהפורום שבו אתם קוראים את המידע שלכם הוא פורום מהימן, ותוכלו למצוא מידע שיעזור לכם מאוד.

עיינו בחומר כתוב אודות גדרות

שלב זה יאפשר לכם לדעת כיצד לתחזק גדרות בהליך שוטף ואלו אמצעי אבטחה ומיגון יש להתקין עליהן. כמו כן תוכלו לקבל מידע על צוותים מיוחדים לייעוץ והתקנת הגלאים על מנת לאפשר לכם ליהנות מאבטחה סביב הגדר כל העת.

גדרות אלומיניום
גדרות אלומיניום

תוכן עניינים

סוגי גדרות

יש הרבה סוגים של גדרות לגינה. יש גדרות העשויות מעץ, מברזל מבמבוק, פלסטיק, אלומיניום, ברזל ואפילו מאבן.  חשוב להתאים גדרות למראה הכללי של הבית והחצר. אם יש לכם פרגולות מעץ, חשוב כי הגדר תהיה עשויה מעץ.  יש כאמור גדרות לגינה העשויות מאבן או בטון, המראה הזה הוא בנאלי ומיושן מעט, ואפילו בעל מראה קר, ניתן לגרום לגדר העשויה מאבן או בטון להיראות חמה יותר באמצעות הוספה של גדר מעץ או גדר אלומיניום על מנת להקנות לגדרות הללו מראה עיצובי ומיוחד יותר. יש אנשים ששומרים בקנאות על ביתם ופרטיותם, ואנשים אלה בדרך כלל יאהבו גדרות שיהיו גבוהות וצפופות יותר ובהרבה מקרים אפילו אטומות.

היתרונות והחסרונות בגדרות מעץ

יש הרבה שאוהבים את המראה המיוחד והכפרי של גדרות מעץ. יש לציין, כי גדרות מעץ דורשות חידוש ותחזוקה. מי שיש לו זמן יוכל להתעסק עם הצביעה והחומרים המיוחדים שיש לצבוע את הגדרות העשויות מעץ. לכל אחד יש את הטעם והשיקול שלו בבחירה של גדרות לחצר, גדרות העשויות מאלומיניום, הם הגדרות הכי פופולריות שמחזיקות הרבה שנים מעמד. ניתן לשלב את גדרות האלומיניום עם חומרים אחרים כמו זכוכית, עץ ועוד. גם הסביבה בה אתם גרים, חשובה לבחירה של החומר ממנו יהיו עשויות הגדרות שלכם, הכוונה היא למשל אם  אתם גרים באזור סואן, חשוב כי הגדר שאתם מעוניינים לבנות, תהיה מבודדת מרעשים חיצוניים כמו תנועה רבה בכביש הסמוך לביתכם.

גדרות מבטון – האידיאליות לבידוד מרעשים

מי שגר באזור סואן, ויש לו בית פרטי, יהיה חייב לבודד את הרעש החיצוני, באמצעות בנייה של גדר העשויה מבטון. גם גדרות צפופות יוכלו לבודד מרעש אך גדרות הבטון מבודדות רעש סואן יותר. על מנת להתאים את סוג הגדר, ואם במיוחד אין לכם מושג איזו גדר תוכל להתאים לכם, חשוב כי תתייעצו עם בעלי מקצוע בתחום הגדרות שיוכלו לייעץ ולהתאים לכם את הגדר הכי מתאימה. מבחינת המחיר, יש לוודא ולברר את המחירים, לפחות אצל כמה בעלי מקצוע ואף לבקש לראות בתים בהם אותן חברות או בעלי מקצוע התקינו את הגדרות הללו.

גדרות אלומיניום – גם יפות וגם עמידות

כיום, נהוג לגדר בגדרות אלומיניום שכן הן למעשה בעלות המראה היפה ביותר- הן בעלות מראה אלגנטי, מכובד ואף יוקרתי והן גם עמידות בפני מפגעי מזג אוויר, וכן מפני כובד. היות וחומר האלומיניום הוא קליל כל כך, גדרות אלומיניום נבדלות מגדרות אחרות גם במהירות ובקלות ההתקנה שלהן. מדובר כאן על יתרונות רבים שמתאגדים לכדי הפתרון המושלם ביותר עבורכם, שמגיע בדמות גדרות אלומיניום מעוצבות, איכותיות, עמידות בפני מפגעים שונים, ובעלות יכולת הגנה מקסימלית.

גדרות אלומיניום יכולות להתאים לבתים פרטיים או לבנייינים והן הרבה יותר מומלצות מאשר גדרות ברזל או פלסטיק. גדרות אלומיניום לא מחלידות או סובלות מבלאי כמו שיתר הגדרות סובלות ומחזיקות מעמד להרבה שנים. שלא כמו גדרות פלסטיק, גדרות אלומיניום הן איכותיות ולא נשברות. בנוסף, גם אם נסתכל על נושא המזיקים, נגלה שגדרות אלומיניום אינן חשופות לפגיעות מצידם. להבדיל מגדרות עץ, לדוגמה, שאותן הטרמיטים והחרקים השונים יכולים לכרסם לאט לאט אבל בטוח, גדרות אלומיניום אינן מספקות אטרקציה עבור אותם החרקים, שפשוט ממשיכים מהן הלאה – אל עבר הגדר הבאה. באופן הזה, ניתן להנות מהגדר לאורך שנים רבות.

גדרות אלומיניום הן הבחירה הנכונה ביותר להרגשה בטוחה, לפרטיות, לחוצץ. הן לא כבדות ועבות כמו גדרות בטון והן לא דקות ולא בטיחותיות כמו גדרות פלסטיק. העלות אמנם גבוהה יותר מגדרות פלסטיק אבל היתרונות בגדרות אלומיניום גבוהות יותר כיוון שהן מחזיקות מעמד, לא נסדקות ונשברות תחת מפגעי מזג האויר. גדרות אלומיניום הן הבחירה האולטימטיבית לגדרות אמינות ויעילות.

המחירים של גדרות אלומיניום – על כמה מדובר?

באופן כללי מדובר כאן על טווח די רחב של מחירים, שנע בין כ-450 ש"ח למ"ר ויכול להגיע גם ל-750 ש"ח למ"ר ויותר. הכל תלוי בגודל הגדר, בחברה שבה תבחרו לייצור הגדר, העיצוב של הגדר ועוד.

לידר – החברה הטובה ביותר עבורכם לייצור גדרות אלומיניום

אנחנו בחברת לידר מציעים לכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו, עם גדרות אלומיניום שיוכלו להעניק לשטח שלכם יופי, איכות והגנה מקסימלית. אצלנו תוכלו להגשים כל חלום – הן במימד התקציב ההוגן, הן במימד העיצוב היפה, והן במימד השירות והליווי שתקבלו מאיתנו. אנחנו מזמינים גם אתכם להסתכל על דוגמאות לגדרות אלומיניום באתר האינטרנט שלנו, ליצור איתנו קשר, ולצאת איתנו לדרך מהממת שבסופה תחכה לכם גדר לא פחות ממדהימה. אנחנו זמינים עבורכם במספר הטלפון 072-3944-304 או באחד מהסניפים שלנו: הנרקיס 7 אלישמע, או עמוס הנביא 10 ראש העין, ונשמח להעניק לכם שירות מיטבי שעונה על כל הצרכים שלכם.

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג הפרופילים של הגדר. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-540 ₪ למ"ר + מע"מ.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס.

ניתן להכין מגוון רחב של גדרות ולהתאים את גודל הגדר ואת צורתה לכל מרפסת או גינה. נוכל להכין לכם הדמייה ללא תשלום ואף לקחת מידות במקום.

אנו עובדים עם האלומיניום הטוב בישראל, והוא מגיעה עם אחריות מלאה! הפרופיל שלנו עבה פי 2 מהמתחרים, דבר שמקנה שקט נפשי ועמידות לשנים רבות!

השירות זו האמנות האמיתית שלנו

נכון, כשמזמינים פרגולה או גדר לגינה יש לנו המון שאלות, ולא לכולם יש סבלנות לענות לנו עליהן. אצלנו בחושן אנחנו חיים ונושמים אנשים, ורק אח"כ אלומיניום. אז אם יש לכם שאלה, פשוט תתקשרו אלינו, אפילו עכשיו!

a8b09342 dooter pettern 1
הצוות של חושן
דילוג לתוכן